Znamy potrzeby Waszych zwierzaków. Mając je na uwadze, chcieliśmy stworzyć coś, czego jeszcze nie było. Niepowtarzalny gadżet węchowy, stawiający nowe wyzwania. Rzut okiem na gumową matę, policzenie oczek... Tniemy, ale tylko gumę! Przygotowaliśmy kwadraty w trzech wielkościach. Postanowiliśmy, że ten produkt, tak jak nasze wędki bez kleju, będzie w duchu less waste. Różnokolorowe paseczki, będące wypełnieniem zabawki to pozostałości z naszych szarpaków.

173968533_497099254637287_3055712480075668154_n.jpg

Każdy skrawek zawiązujemy starannie i mocno. Dzięki temu polar lekko się roluje i lepiej skrywa smaczki. Materiał jest gruby i mięciutki, co uatrakcyjnia zabawę, uprzyjemnia obsługę zabawki, a paski nie "więdną". Początkowo koszyczek miał być wypleciony cały, ale w trakcie okazało się, że byłoby zdecydowanie za ciasno. W paski uzbrojona została podłoga i przeciwległe ściany. Dwie pozostawiamy wolne, co ułatwia dostęp wgłąb zabawki i umożliwia wyciągnięcie wciśniętych do środka pasków.

161987800_730649564290535_8707111855099777518_n_1.jpg

Koszyczek można wypełnić karmą, aby spowolnić jej spożywanie. Niech trafi do niego garść ulubionych smaczków, żeby wyciszyć psa lub pomóc mu pokonać lęk separacyjny. Więcej na ten temat w nowym poście PupiLu. Produkt nie jest dedykowany jedynie psom! Śmiało mogą z niego korzystać również koty, króliki, fretki, szczury i każdy pupil, który chętnie szuka i węszy. Wystarczy powciskać jedzonko ze wszystkich stron na różną głębokość lub wsypać od góry i kilka razy puknąć zabawką. Gotowe! Zwierzak musi przesuwać pasek po pasku, włożyć do środka cały pysk, łapy lub sam tam wejść. Nie tak łatwo ją opróżnić! Polarowa gęstwina nie pozwala na wypadanie głębiej umieszczonych smaczków, więc spryciarze, którzy będą próbowali oszukiwać niewiele wskórają. Zabrudzony koszyczek można odświeżyć w pralce w temperaturze 40 stopni.

Nasze zabawki będą dostępne w trzech rozmiarach. S ma krawędzie o długości 15cm i doskonale sprawdzi się przy małych psach, psiakach o szczupłym pysku, kotach i wszystkoch mniejszych zwierzętach, które wykazują behawioralną potrzebę węszenia i poszukiwania pokarmu. Jest najgęstsza z całej trójki i dla niektórych zwierząt może okazać się frustrującym wyzwaniem. Długość krawędzi koszyczka M wynosi 20cm, a L 25cm. Te rozmiary nadają się dla większych zwierząt. Jest w nich też trochę więcej miejsca, więc mogą służyć również małym, lecz mniej cierpliwym zwierzętom.

IMG_8376_Fotogenic.jpg

Co dzieje się ze ścinkami, których nie możemy wykorzystać w produktach? Mniejsze kawałki służą mi za ściółkę dla szczurów wielokrotnego użytku. Co kilka dni wrzucam polar do woreczka i piorę razem z ich legowiskami krótkim programem, z dodatkiem hipoalergicznego płynu do płukania tkanin. Najmniejsze szczątki wrzucam do kosza na plastik. To kilka prostych zasad, które pozwalają przyczynić się do ochrony środowiska.

Wszystkie nasze produkty pakujemy w karton lub kopertę papierową, bez żadnych folii. Etykietę przyklejamy klejem w sztyfcie, nie używamy naklejek ani taśm. Taśma, którą zamykamy karton jest papierowa. Kolorowego sznurka od metki można wedle uznania użyć ponownie. Nasze metki są w pełni kompostowalne.

   Tylko #niedajsięzwariować! Łapa!

Natalia z Pani Łapa Team