Pani Łapa - akcesoria dla zwierząt wykonane ręcznie w Polsce. Nasze produkty wykonujemy z wysokiej jakości materiałów, bardzo starannie, a przede wszystkim - z miłością! Pozwalają nam na to nasze domowe warunki pracy.

My rozumiemy, my nie spinamy, my zwariować się nie damy!

Pani Łapa to z początku fanpage na Facebooku, konto na Instagramie, petsitting i pomoc dla zwierząt w rodzinnym mieście, Inowrocławiu. Wszystko zaczęło się ponad cztery lata temu, w 2016 roku.

Natalia Płotka - z zawodu jestem zoofizjoterapeutą małych zwierząt. Zaraz po zdobyciu uprawnień pragnęłam pracować w zawodzie, co okazało się trudne w moim rodzinnym mieście.

Fanpage i jego nazwę wymyśliłam, aby pokazać moje życie i pracę ze zwierzętami oraz swoją pomoc dla nich. Moja dalsza przygoda to praca w sklepie zoologicznym, poznanie branży, cudownych ludzi i otwarcie się na nich. Wtedy przyjęłam rolę petsittera, a że uczę się również w kierunku behawiorysty, wielokrotnie pomagałam ludziom i ich zwierzakom w różnych kłopotach.

Pewnego dnia mój pies wpadł w panikę i zerwał starą obrożę. Musiałam poradzić sobie z samą smyczą, jednak nie chciałam z niej robić dławika - Miko ciągnie, zwłaszcza w emocjach. Z tamtej kombinacji zaczęłam tworzyć swoją smycz i tak powstała Smycz Kompana. Jednak do pełnej realizacji była daleka droga. Mój projekt trafił na polakpotrafi.pl i tam w odpowiedniej chwili dostrzegł go Krzysiu.

Krzysztof Mazek - pochodzę z Warszawy, przed rozpoczęciem przygody z Panią Łapą pracowałem w branży automotive. Praca ta, choć ciekawa, nie dawała mi pełnej satysfakcji. Moim celem było, od zawsze, działanie we własnej firmie. Tworzenie czegoś z niczego jest możliwe tylko z ludźmi pełnymi pasji. Ważnym doświadczeniem było dla mnie odkrycie polskich portali crowdfundingowych. To miejsca pełne ludzi z pomysłami i sercem do tworzenia. Pewnego dnia trafiłem na pomysł Natalii. A był to pomysł, który od razu wzbudza myśl - "to mogłoby się udać". Potem było spotkanie, potem następne, godziny rozmów oraz wiele e-maili...

...i właśnie

Tak powstał Pani Łapa Team, a składa się na niego o wiele więcej osób i masa wyjątkowych zwierząt. Tworzymy atmosferę pełną szacunku i przyjaźni. Rozwijamy się, aby nasze produkty wyglądały jak najpiękniej i były jak najwyższej jakości. Niech nie zaskoczy Cię obecność cudzego kłaczka na produkcie - staramy się jak najmocniej, jednak nasze zwierzaki pomagają nam w pracy! Tak jak my - #niedajsięzwariować! 

Łapa! Do zwąchania!