W A R U N K I    D O S T A W Y

Poprzez nasz sklep realizujemy sprzedaż wysyłkową. Zamówione przedmioty dotrą do Państwa przesyłką kurierską. Korzystamy z usług firmy InPost. 

Przesyłkę można zamówić do wskazanego Paczkomatu, bądź pod podany w zamówieniu adres.

Koszt dostawy wynosi:

 - do Paczkomatu InPost - 12,99 złotych

 - pod wskazany adres - 14,99 złotych

 W okresie dużej popularności usług kurierskich (np. grudzień), sugerujemy wybór dostawy pod wskazany adres.

Jeżeli wielkość zamówienia spowoduje przygotowanie paczki o niestandardowych rozmiarze lub kształcie, skontaktujemy się z Państwem w celu indywidualnego uzgodnienia warunków dostawy.

Wysyłkę zamówionego towaru realizujemy w terminie do 10 dni roboczych od dnia wpływu zapłaty za zamówienie. Ponieważ wszystkie produkty, oferowane w  naszym sklepie, są wykonywane ręcznie i personalizowane, przeciętny czas oczekiwania na dostawę wynosi od 7 do 10 dni roboczych.

Jeżeli z uzasadnionych powodów nie będziemy mogli zrealizować zamówienia lub jego realizacja przekroczy 10 dni roboczych, skontaktujemy się z Państwem w celu wyjaśnienia sprawy.

Przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić, czy paczka nie jest uszkodzona. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki jest uszkodzone  (np. podczas transportu) nie należy przyjmować przesyłki. W przypadku uszkodzenia paczki prosimy o jak najszybszy kontakt z naszym sklepem.

Jeżeli zakupiony produkt nie spełni Państwa oczekiwań można odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Przyjmuje się, że korzystanie z rzeczy w sposób konieczny do stwierdzenia jej charakteru, cech i funkcjonowania to wszystkie czynności, jakie można by było przeprowadzić z produktem, w sklepie stacjonarnym, jeszcze przed jego zakupem.

Jeżeli klient wyrazi takie życzenie, do przesyłki z zamówieniem dołączamy dowód zakupu (faktura VAT 0% podatnika zwolnionego z VAT). Fakturę elektroniczną możemy wysłać poprzez pocztę email.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w Regulaminie. W przypadku pytań prosimy o kontakt.

Zachęcamy do śledzenia informacji o nowych produktach i promocjach na stronie internetowej sklepu i na naszych profilach w mediach społecznościowych.

Pamiętaj, nie daj się zwariować!